Kariera z LIVIOON !
Zacznij z nami zarabiać.

TWORZYSZ WŁASNY
POMYSŁ NA BIZNES

Zostań swoim pierwszym klientem i oszczędzaj przy każdym zakupie. Każdy Dystrybutor ma możliwość zakupu produktów Livioon w atrakcyjnych cenach.

Przykład:

cena katalogowa: 56,90 zł Jako dystrybutor płacisz: 39,80 zł

WSPÓŁPRACUJESZ
Z LUDŹMI

Teraz nadszedł czas, aby uznaniem dla naszych produktów podzielić się z przyjaciółmi i znajomymi. Marża zarobiona na każdym sprzedanym produkcie jest twoim zyskiem.

Każdemu spośród 3 klientów sprzedajesz 1 butelkę perfum za 56,90 zł Cena katalogowa: 56,90 zł Jako dystrybutor płacisz: 39,80 zł Twój zysk: różnica 17,10 zł x 3 klientów = 51,30 zł

SAM DECYDUJESZ
ILE PRACUJESZ

Gdy już podzieliłaś się uznaniem dla produktów Livioon z przyjaciółmi i znajomymi i zarobiłaś na pierwszych sprzedażach, czas rozpocząć budowanie własnej struktury sprzedaży. Jest to łatwiejsze niż myślisz. 

Wszystko kontrolujesz poprzez własny profil gdzie masz wgląd do swojej struktury.

Jak zacząć?

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, otwartych, lubiących prace z ludźmi oraz posiadających silną motywację do osiągnięcia sukcesu. Jeśli szukasz nowych wyzwań lub zajęcia, które pozwoli Ci bez problemu łączyć życie zawodowe z rodzinnym już dziś zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Pobierz plan marketingowy na rok 2019


Napisz wiadomość na adres livioonwielkopolska@gmail.com

lub

złóż zmówienie w sklepie wybierając opcje dostawy Przedstawiciel Livioon i porozmawiaj o warunkach współpracy przy dobrej kawie ;)
0
www.mojelivioon.pl
Zwierzchowskiego 19/B16, 61-248 Poznań | 781225029 | livioonwielkopolska@gmail.com

 .